תרמו עכשיו וקחו חלק בעשייה שלנו!

תרמו עכשיו וקחו חלק
בעשייה שלנו!

"תמיד רציתי ללמוד מקצוע"

סטודנטית צעירה שנלחמת עם מחלה כרונית, מתעקשת ללמוד ולהתחיל חיים חדשים. היום היא נמצאת בתהליך שיקום לאחר שנים ברחוב ללא תמיכה וללא גב

"תמיד רציתי ללמוד מקצוע אבל לא הייתה לי אפשרות. פניתי למטפלת שלי, קבענו פגישה עם המנהלת של המכללה, היא באה להוסטל דיברנו ואני כל כך התרגשתי!
נכנסתי לקורס ולא הצלחתי להמשיך בגלל שהייתי עובדת משמרת כפולה במועדון. התעקשתי וניסיתי לצאת מהעולם של החשפנות התקשרתי למכללה, דיברנו והסברתי שאני רוצה ללמוד, הן מאוד התרגשו. כשהתחלתי ללמוד הייתי ממש ביישנית ביקשתי לא לדבר בקורס כי לא היה לי ביטחון עצמי הייתי מפחדת לדבר ולשתף. אחרי שני שיעורים כבר הבנתי שהמקום הזה בעצם משפחה. התחלתי לדבר ולהשתתף.
אני ילדה חולה אבל לא משנה כמה הגוף כואב הייתי הולכת לשיעורים. שום כאב לא עצר אותי מלהשיג את החלום שלי! אני לא ידעתי לעשות כלום לפני שהתחלתי ללמוד במכללה! לא הייתי יודעת להזמין לעצמי תור לרופא. ממש לא ידעתי כלום. הקורס הזה לימד אותי לדבר, לא לפחד. התחלתי להזמין תור לרופא בעצמי, לדבר עם ביטוח לאומי. המנהלת של המכללה עשתה הכל שאתקדם. היום אני מי שאני בזכות המכללה. הגשמתי מלא חלומות כמה שאני אגיד תודה… זה לא יספיק!
עברתי תקופה ממש קשה שלא היה לי איך לשלם שכר דירה, פחדתי לחזור לעולם של הזנות. במכללה עשו הכול ועזרו לי, יותר מאמא עשו הכל כדי שלא אפול חזרה לזנות. המנהלת הייתה ממש כוח בשבילי החלום שלי זה להיות כמו האישה הזאת איריס. היום אני מגשימה את כל החלומות שלי. סיימתי וקיבלתי תעודה של קורס מזכירות. היום אני גם לומדת אנגלית. אני לא הייתי מאמינה שאני אהיה פה.
תודה על זה שתמיד דאגתן לי שיהיה לי אוכל, תרופות ואיך להגיע ללימודים. את פשוט מלאך. הלוואי והייתי פוגשת אותך מזמן. אם הייתי מכירה אותך מזמן, בטוח שלא הייתי בעולם של הזנות. אני אומרת תודה לאל שאני פגשתי אותך החלום שלי זה להיות גדולה כמוך ולהוציא בנות מזנות ואני אהיה כמוך איריס שלי אמא יקרה"

בואו להיות חלק מקסם 'המכללה'

כל תרומה היא לרכוש מקצוע מפרנס לפי חלומותיה ולהשתלב במעגל העבודה ולבנות חיים חדשים

I am not free while any women is unfree, even when her shackles are very different from my own

עזרו לנו לעלות את המודעות, שתפו!

פייסבוק
וואטסאפ
אימייל
טלגרם

רוצה עדכונים על 'המכללה' והתקדמות שלנו?

מייל פה למטה ונעדכן אותך בעשייה שלנו