תרמו עכשיו וקחו חלק בעשייה שלנו!

תרמו עכשיו וקחו חלק
בעשייה שלנו!

"שלום אחיות ושלום שורדות"

בוגרת קורס כותבת לנו הבוקר ומבקשת לשתף. בזמן הקורס היא נאבקה עם הרצון לצאת מזנות והיום היא כבר בחוץ ומתחילה טיפול כדי להתגבר על כל הצלקות ששנים של פגיעה וזנות הותירו בה. היא ביקשה שאצרף תמונה של חיוך עצוב ולב... לא מצאתי אבל רוצה לשים כאן לביאה כי היא הגיבורה שלנו, גיבורה ואהובה!

"שלום אחיות ושלום שורדות, שלום גם למלאכיות שבשמים, הן שם שומרות עלינו, אותן האחיות שכבר איבדנו לצערנו, הלוואי לא עוד…
היי זאת אני, השורדת שסיפרה לכן שאחת עשרה שנים הייתי בתופת הזנות ועכשיו אני עושה תהליך הכי אמיתי שיש כדאי לתת עתיד טוב לעצמי ולבת הקטנה שלי. הייסורים שעברתי, כמובן לא ניגמר אבל האמונה + מלאך שומר שזה "המכללה" + אהבה… ואני עדיין בחיים. ושוב אני מחוץ לזנות והפעם בהצלחה לי והלוואי לנצח. בזנות הייתי רובט גופה וגופי ונישמתי לא היו שם, אתן בטח מבינות שחלק מהתהליך ששורדת עוברת ביציאה מזנות זה גם ליפול. אני יוצאת מזנות וחוזרת ועכשיו חברות.. אני סוף סוף יוצאתי כי אמונה + רצון = יציאה 
ובשנתיים האחרונים אני לומדת ב"מכללה", ועכשיו אני כותבת כי אני רוצה להודות לכן. אתן שעומדות לצידי באש ובמים. בבוקר כשאני קמה ובלילה כשאני הולכת לישון. אתן משפחת המלאכים ששומרת עליי. ואם אני קמה והכל שחור, מלאכית יושבת על כתפי, עם מילה טובה, תמיכה ועם מקום חם מכיל ומבין.. אתן תמיד איתי. ואני למדתי להבין ולהפנים שאתן אוהבות אותי בלי תנאים. 
תקשיבו זה אמיתי, התמיכה של "המכללה" היא אמיתית. מגיל 16 אני בתופת ולא עשיתי הפסקה מגראס, חשיש, מסיבות שם פה. אני חגגתי 33 החודש ולא היה לי מעולם יום הפסקה. ואז.. העזתי.. הסכמתי לטיפול. ופתאום גיליתי שהמטפלות רואות אותי גם אם אני מתחבאת.. בוכה.. קשה לי.. רוצה לברוח.. לבד שם.. אבל אני לא לבד.. גם בהוסטל גיליתי חבורה ענקית של טוב שלחצו ידיים עם מלאכיות והצלחתי, ואני לא ברחתי.. לא עישנתי.. פעם ראשונה בחיי.. אוף אני שונאת את הפיצוץ שפוסט טראומה עושה במוח וזה עצוב אבל שוב, האמונה והאהבה שעטפו אותי מחזקות אותי ומאפשרות לי להמשיך ולחלום על מהפכה שאף בת של אף אחד לא תיפול לזנות, לא תסבול, לא תנוצל. למה הם צריכים לאכול חינם מגופינו בעלי המועדונים ודירות הדיסקרטיות? אני רוצה להגיד תודה ל"המכללה", נתתן לי את ההזדמנות ללמוד.. לא האמנתי שאסיים קורס .. ואני סיימתי ועוד איך.. בזכות…. אמונה + רצון = הצלחה 
אני אמשיך להלחם למען עתיד טוב יותר, אמשיך להאמין שיום יגיע ואף אחת לא תהיה שם, ואם אתן קוראות ואתן שם עדיין בזנות, אל תפחדו זה אמיתי, תברחו.. היום יש לאן!! הלוואי שתהיו חזקות גם ברגעים שאתן נופלות. כל כך קשה לקום אבל זה אפשרי. האמונה באה עם הרצון זה תמיד הולך ביחד וביחד אנחנו נצליח לנצח"

בואו להיות חלק מקסם 'המכללה'

כל תרומה היא לרכוש מקצוע מפרנס לפי חלומותיה ולהשתלב במעגל העבודה ולבנות חיים חדשים

I am not free while any women is unfree, even when her shackles are very different from my own

עזרו לנו לעלות את המודעות, שתפו!

פייסבוק
וואטסאפ
אימייל
טלגרם

רוצה עדכונים על 'המכללה' והתקדמות שלנו?

מייל פה למטה ונעדכן אותך בעשייה שלנו