תרמו עכשיו וקחו חלק בעשייה שלנו!

תרמו עכשיו וקחו חלק
בעשייה שלנו!

״מקום משלה"

מה זה ״מקום משלה"

כולנו יודעות שכשנשים תומכות בנשים קורים דברים מופלאים, והנה הזדמנות נוספת להוכיח את זה!

נשים רבות שומעות עלינו, מתאהבות ברעיון ובעשייה של 'המכללה', ובצדק. הן מאד רוצות לעזור, אבל לא תמיד יש תפקיד מתאים או שלא תמיד הן יכולות להתחייב למה שאנחנו צריכות. לכן "מקום משלה", פלטפורמת גיוס הכספים שלנו, היא בדיוק הפתרון. פרויקט של win win situation, כמו שאנחנו אוהבות ורגילות.

"מקום משלה", הוא גם פלטפורמה למרצות ודוברות המנדבות את הידע המקצועי וניסיונן למען קידום 'המכללה'. ויחד עם נשים מכל קצוות הארץ שפותחות את דלת ביתן ומארחות את ההרצאות יש שילוב של חשיפה לידע מרתק וגיוס תרומות לנשים שורדות זנות ואלימות.

אנחנו מזמינות אותך לבחור הרצאה ממגוון ההרצאות שלנו ולארח 20 או יותר מחברותיך וחבריך בדמי השתתפות של 100 ₪. זו הזדמנות לתרום ולקבל ערב חד-פעמי, שכולו עניין, fun, תרומה להמכללה וסולידריות נשית.

גיוס תרומות מיועד עבור קיום בית קבע להמכללה, כזה שיכלול חדרי לימוד, סיפרייה, סדנת מחשבים, מרחב ישיבה משותף בו נוכל לשבת יחד לפני ואחרי השיעורים, ואפילו מטבח בו נוכל לבשל, לאכול ולחגוג חגים כמשפחה. בית ספר עם הוויה של בית תומך, כזה שנשים שיוצאות ממעגל הזנות והאלימות זקוקות לו בכל שלב בתהליך השיקום שלהן. בית שיאפשר להן עתיד.

רוצה להיות חלק מהשינוי?

הזמיני הרצאה עכשיו  ↓

תהליך ״מקום משלה" הוא קל ופשוט, ואנחנו מלוות אותך לאורך כל הדרך!

אירוח עם משמעות ותרומה חברתית לחברות וחברים

הכנסות האירוח מוקדשות לקיום בית הקבע של 'המכללה' 💜

"אני עוקבת ומתעניינת בפעילות העמותה כבר תקופה, והיה לי ברור שחשוב לי שעוד א.נשים מסביבי יכירו את הפעילות המבורכת של העמותה ושל הנשים הנפלאות שפועלות בה.
יחד עם חברה טובה החלטנו לארח מפגש במסגרת פרויקט "מקום משלה" ולהזמין חברות וחברים, קולגות לעבודה ומשפחה. בחרנו להזמין את טל, מנהלת העמותה, על מנת לשמוע לעומק על תהליכי הסיוע לנשים האמיצות בפרט ולדבר על נושא הזנות הארץ בכלל.
ההרצאה הייתה מרתקת וכל המשתתפות והמשתתפים התעניינו מאוד בפעילות העמותה וכל אחת ואחד חשבו איך יוכלו להמשיך לעזור ולהפיץ את המסר החשוב.
תודה תודה תודה לכן על ערב מעניין וכל כך חשוב!!!
הלוואי שרק תמשיכו בעשייה המדהימה שלכן ותצליחו למצוא בית ומקום מבטחים לכולן"

עזרו לנו לעלות את המודעות, שתפו!

פייסבוק
וואטסאפ
אימייל
טלגרם