תרמו עכשיו וקחו חלק בעשייה שלנו!

תרמו עכשיו וקחו חלק
בעשייה שלנו!

לאיריס

היא גדלה בבית נורמטיבי, למדה בבתי ספר טובים, התחתנה וילדה ילד. החיים שלה התחילו להתפורר והיא החלה לא להאמין בעצמה. התחילה לשתות, לקחת כדורים נגד דכאון. מהר מאוד מצאה אותה מחפשת איך להשיג עוד ומבלי להרגיש עולם הזנות נכנס לעולמה. היום היא מטופלת ומשקמת את החיים שלה

פגשתי אותך במסיבה!
וידעתי שיבוא יום ונפגש שוב.
שמעתי על הקורס של הום סטיילינג במקרה מחברה. הרגשתי שחיברו לי מכת חשמל לראש 😀 ידעתי שאני חייבת להיות בקורס הזה לא משנה מה! התקשרתי לעו"סית שלי והתחננתי שתעזור לי להתקבל!
שבאתי לראיון והבנתי שזאת את. ידעתי שיש לנו דרך נפלאה לעבור ביחד!!
בכל יום רביעי חיכית לנו עם חיוך של שמש ענקית. לא משנה מה עבר עלי במהלך השבוע ובאיזה שלב של המלחמה של החיים אני נמצאת, שאני רואה אותך צד אחר שבי יוצא, הצד האמיתי. כאילו העולם נשאר בחוץ, אני מורידה את המסכות ואת מחייכת אלי! לימדת אותי הרבה דברים, אחד מהם זה לדבר. תמיד הקשבת, תמיד היה חשוב לך שנדבר גם אם זה שטויות ואני בהחלט מדברת יותר! המילים שלך ליוו אותי גם אחרי הלימודים. שמעתי אותך לוחשת לי אל תוותרי.. הרגשתי אהובה ומוגנת לידך כמו אמא. כמו לביאה ליוות אותנו 3 חודשים זה זכות ענקית להכיר אותך את מלאכית בדמות אדם. תודה על מי שאת! תודה על כל מה שאת עושה למעננו! תודה שאת נלחמת עם המון אהבה ללא תנאי! אני מברכת אותך בכל הברכות שיש שכל החסד יחזור אליך באלפים. שתהי מאושרת ושמחה בריאה שהכל מה שתעשי תמצאי נחת.
שבורא עולם יברכך אותך על כל העשיה שלך
אני לעולם לא אשכח אותך את בליבי
אין לי מספיק מילים להגיד תודה
אוהבת אותך

בואו להיות חלק מקסם 'המכללה'

כל תרומה היא לרכוש מקצוע מפרנס לפי חלומותיה ולהשתלב במעגל העבודה ולבנות חיים חדשים

I am not free while any women is unfree, even when her shackles are very different from my own

עזרו לנו לעלות את המודעות, שתפו!

פייסבוק
וואטסאפ
אימייל
טלגרם

רוצה עדכונים על 'המכללה' והתקדמות שלנו?

מייל פה למטה ונעדכן אותך בעשייה שלנו