תרמו עכשיו וקחו חלק בעשייה שלנו!

תרמו עכשיו וקחו חלק
בעשייה שלנו!

"כבר חודש ואני לא בזנות!"

סטודנטית שנלחמה בהתמכרויות ובדידות. חודש לאחר שהתקבלה לעבודה קיבלה קידום והיום היא מנהלת צוות עובדות

"לכבוד יום האישה הבינלאומי אני רוצה לספר לכן ולכם את סיפור ההצלחה שלי. כבר חודש ואני לא בזנות!
אני שורדת 30 שנה בזנות ומתוכם הייתי נרקומנית 15 שנה. אני ללא השכלה וללא משפחה, הייתי ממותגת ללא חיים אפס. לא מלומדת פגומה. הרגשתי וחשבתי שאני באמת אפס ללא ביטחון והשכלה. זה כל כך לא קל!
ואז מגיעה אישה מהממת שקוראים לה איריס שטרן לוי והיא מזמינה אותי למפגש ומספרת לי שהיא והשותפה שלה המהממת טל חמווי גרנות פתחו בית ספר המכללה, ושם עושות קורסים לעזור לי להבין לימוד ולראות שגם אני יכולה. לא כל כך האמנתי אבל שאלתי אותה איזה קורסים מקצועיים יש ואיך זה הולך.
הסכמתי לנסות, הגעתי לקורס הראשון שלי מפוחדת חסרת ביטחון הגעתי לשיעור הראשון וגיליתי מקום חם עם הבנה, אהבה, שלא שופטים אותי. מקום בו עוזרות לי צעד צעד. ואז גיליתי שאני לא טיפשה ופגשתי נשים מהממות שעוזרות אחת לשנייה. התחלתי להנות מהלימודים ולחכות לשיעור הבא כי הגעתי למקום שבחיים לא היה לי.
אני רוצה להגיד שאם כל הבתי ספר היו כאלה כל התלמידים היו עוברים בהצלחה. יש במכללה משהו מעבר ללימודים וזה מאוד חשוב. היום אני בוגרת שלושה קורסים ובקרוב מתחילה ללמוד קורס צילום ועריכה.
המכללה היא בית עבורי.
אני כותבת לכן ולכם כי אני מאמינה שאם היה למכללה מקום קבע שנשים יכולות לבוא ללמוד אבל גם לשבת לנוח, לדבר זה היה מצליח בהרבה יותר. יש במכללה צוות מקצועי ואמין, חמים שנותנות לך לרצות לחזור וללמוד עוד. אני מקווה שנצליח שגורמים במדינה יעזרו לנו שהמכללה תעזור לעוד נשים יקרות שלא מודעות כמה אפשר להשתנות ולהבין שאנחנו חכמות. פשוט לא נתנו לנו הזדמנות כמו שהמכללה נתנה לי.
היום אני הולכת גאה לחפש עבודה בביטחון כי הצלחתי בלימודים!! תודה רבה למכללה! אני אוהבת אותכן על כול העזרה והאפשרות שאבין שגם אני יכולה! "

בואו להיות חלק מקסם 'המכללה'

כל תרומה היא לרכוש מקצוע מפרנס לפי חלומותיה ולהשתלב במעגל העבודה ולבנות חיים חדשים

I am not free while any women is unfree, even when her shackles are very different from my own

עזרו לנו לעלות את המודעות, שתפו!

פייסבוק
וואטסאפ
אימייל
טלגרם

רוצה עדכונים על 'המכללה' והתקדמות שלנו?

מייל פה למטה ונעדכן אותך בעשייה שלנו