תרמו עכשיו וקחו חלק בעשייה שלנו!

תרמו עכשיו וקחו חלק
בעשייה שלנו!

הרצאות להזמנה

יזמות חברתית

שם המרצה: איריס שטרן לוי /טל חמווי 

נושא ההרצאה: 'המכללה' – איך כל אחת מאתנו יכולה לקחת חלק בשינוי מציאות? קודם כל לדעת אותה

תוכן ההרצאה: בהרצאה יובא סיפורה של 'המכללה', של התלמידות, ההצלחות וכל מה שלמדנו על תופעת הזנות במהלך פעילות העמותה וגם לפני.

פרטי המרצות: מייסדות ומנהלות, עמותת 'המכללה'

עזרים טכניים: במידה ויש עניין במצגת, חיבור מחשב או דיסק און קי למסך טלוויזיה או מחשב, מקרן ומסך.

חינוך

שם המרצה: אסנת הראל – מנכ"לית מכון אדלר.                                                                      נושאי ההרצאות:
1.
יחסי משפחה בעידן הדיגיטלי
2.
הורות כאן ועכשיו – אתגרים ופתרונות
3. איזון בין משפחה וקריירה
4.
עידוד הוא צורך קיומי לכל אדם – אמנות נרכשת.

תכן ההרצאה: חיה את חיי בהתבוננות ולמידה מתמידים, הן ברובד האישי והבין אישי והן ברובד המקצועי ומביאה תובנות אלו לפי הנושא שבחרת.

פרטי המרצה: עסקתי בניהול בכיר בארגונים עסקיים ובחמש עשרה השנים האחרונות מנהלת את מכון אדלר – עמותה להשפעה חברתית ללא מטרות רווח. אמא, חמות, סבתא, אחות, בת, בת זוג, גיסה ודודה, אישה בעולם תובעני.

עזרים טכניים: מחשב + מקרן ומסך

חינוך

שם המרצה: תגל זילברמן

נושא ההרצאה: "נעים להכיר! אני הפרעת קשב "  או "גיל ההתבגרות המרחק הדק בין ריגוש לסכנה"

תכן ההרצאה: בהרצאה זו נבין מהי הפרעת קשב ולקות למידה והתסמינים. נבין איך עובדת המערכת בראשן של הילדותים שמובילה לקשיים המלווים את כל הסביבה. גם נבין מהם הדרישות המופנות להורים, מדוע מוצאים עצמם חסרי אונים ומה המודל הנוח ביותר ליישום עבור ההורים

פרטי המרצה: יועצת ומנחה משפחתית המתמחה בהפרעות קשב ולקויות למידה בגילאי הילדות וההתבגרות עם הפרעות קשב וכן בהדרכת הורים, מוסמכת מכון אדלר.

עזרים טכניים: טלוויזיה עם אפשרות לחיבור מחשב נייד ולוח 

עיצוב ובית

שם המרצה: רונית גור, "ד"ר סדר"

נושא ההרצאה: מבלגאן לסדר בבית: כל הטיפים והשיטות

תכן ההרצאה: בית זה מקום שחיים בו, לכן בעבודתי  במהלך 13 שנה, למדתי שאין כזה דבר שיטה. יש בני אדם. לבני האדם יש צרכים שונים, העדפות, הרגלים, חולשות וכל מה שעושה אותנו לבנות ולבני אנוש. אני שואפת בעזרת ״ד״ר סדר״ להגיע לפתרון הסדר המיטבי בבית וגם במשרד ובעסק. בהרצאותיי אני נותנת מגוון פתרונות שכל אחת/ד מאתנו יכול/ה למצוא בהם את הנכון עבורה/ו.

פרטי המרצה: רונית גור, הבעלים של ״דוקטור סדר״ מאז 2005. בניסיוני, שנים ארוכות של מתן שרות, עשיית סדר והפקת מעברי דירות ללקוחותינו שלימדו אותי צניעות והכרת תודה בזכות לפסוע אל המרחב המקודש והאישי של כל לקוח ולקוחה.

עזרים טכניים: מסך גדול ולפטופ

אמנות, אספנות ותערוכות עולמיות

שם המרצה: מירב לנסקי שנהר

נושאי ההרצאות: סידרת סיורים וירטואליים באוספי אמנות ייחודיים ותערוכות עולמיות בארה"ב ובאירופה.

תוכן של אחת ההרצאות: אמנות ציבורית ברחבי העיר ניו-יורק- נצא לסיור וירטואלי בין מייצבי רחוב, פסלים, ופרויקטים ארכיטקטוניים ועיצוביים חדשים המשתלבים במרקם האורבני שוקק החיים, וסוחפים אל תוך חוויה רב חושית ואינטלקטואליתנפגוש אומנים ואומניות שיצירותיהןם עוסקות ומתעמתות עם סדר היום החברתי והפוליטי באופן מקורי, מפתיע, מלא תעוזה ומעורר מחשבה.  

פרטי המרצה: מוזיאולוגית וחוקרת בנושאי אמנות ומגדר. התמחתה ועבדה במוזיאון לאמנות מודרנית בניו-יורק ובמוזיאון לאמנות בברוקלין. בעלת היכרות רבת שנים עם עולם המוזיאונים. בעלת תואר שני במנהל עסקים ותואר שני במוזיאולוגיה מאוניברסיטת NYU. חייתה במנהטן שנים רבות.

עזרים טכניים:  חיבור למקרן ומסך או חיבור למסך טלוויזיה.

גוף ונפש

שם המרצה:  טל בר

נושא ההרצאה: "על כמה אתם עכשיו?״ הרצאה בנושא טעינה אישית וארגונית

תכן ההרצאה: העולם החדש מציע לנו שפע של טכנולוגיות ומידע מהירים ולצד זה גם דרישות בלתי פוסקות. חלק ניכר מהזמן אנחנו מצויות/ים במשבר אנרגיה אישי, ויש לנו צורך בפרקטיקות חדשות לעבודה ולחיים הפרטיים. באמצעות אימוץ הרגלים חדשים ופשוטים ניתן לשפר את העמידות הפיזית, הרגשית והמנטאלית שלנו. ניהול המשאבים הפנימיים הוא אסטרטגיה חדשה ומרעננת לניהול עצמי וארגוני בעידן הנוכחי. ההרצאה תחשוף את מודל חמשת המטענים TM שעוזר ליצור סביבות עבודה אכפתיות ומעוררות, משפר ביצועים מעולים לאורך זמן גם בתנאי סטרס גבוה. במפגש בן שעה וחצי נכיר את המודל, נמלא את המצברים דרך התנסויות שונות וניקח צידה לדרך לחיים האישיים והמקצועיים.

פרטי המרצה: טל בר ,יועצת ארגונית ומלווה מנהלים מעל 20 שנה, ויוזמת המטענה

בשנים האחרונות מתמקדת בתחום של ניהול סטרס, הפחתת שחיקה ושיפור ביצועים ואיכות חיים תוך שימוש במגוון כלים ופרקטיקות יישומיות.

עזרים טכניים: מסך, מקרן וחיבור לרמקולים.

גרפולוגיה

שם המרצה: הדר הרנשטיין

נושא ההרצאה: הסיפור שמאחורי הכתב

פרטי המרצה והתכן: הרצאה מרתקת, שסוקרת דוגמאות, תופעות וסימנים בכת ויחד אתם מעניקה הסבר על הסיפור שמאחורי הכתב. בהרצאה נשמע על יסודות פענוח כתב היד וסימניו כדי שנוכל לדעת עם מי יש לנו עסק…

פרטי המרצה: בת 42, גרפולוגית, עוסקת באבחון והכוונה תעסוקתית בעשור האחרון. עובדת עם נשים ואנשים פרטיות/ים, שמבקשות/ים למצוא כיוון תעסוקתי (ולא רק) אחר. כמו כן, עובדת עם תעשיות ביטחוניות, קהילות וחברות בתחום אבחון כתבי יד של מועמדות/ים.

ראייה מגדרית

שם המרצה: רותם אלוני

נושא ההרצאה: רשלנות רפואית בנשים

תכן ההרצאה: בשל התוויות מגדריות וחשיבה סטריאוטיפית המשפיעה על היחס של המערכת הרפואית לנשים, נשים נופלות פעמים רבות בין כסאות ואינן זוכות לטיפול הרפואי המתאים להן. ההרצאה תעסוק בסוגיה של נשים במקרים של רשלנות רפואית באמצעות תיאורי מקרים.

פרטי המרצה: עו״ד שעוסקת בייצוג נשים נפגעות רשלנות רפואית ופגיעות מיניות

סיפורי חיים

שם המרצה: קרן לוי

נושא ההרצאה: מבטטת כורסא לאשת הברזל

תכן ההרצאה: סיפור על הצלחה כנגד כל הסיכויים ובעיקר על שבירת הציפיות המוכתבות לנו כנשים בחברה הגברית.

פרטי המרצה: מאמנת בכירה

עזרו לנו לעלות את המודעות, שתפו!

פייסבוק
וואטסאפ
אימייל
טלגרם